Şişli Evden Eve Nakliyat

Şişli evden eve nakliyat, sektöründe uzun zamandır hizmet veren firmamızın hedefi siz değerli müşterilerimizin ev eşyalarını özenle, hasarsız ve kısa sürede nakliyatını sağlamaktır. Namını ve gücünü müşteri memnuniyetinden alan firmamız yılın her günü hizmet vermektedir. Büyük, orta, küçük boy kamyonu ile hizmet veren firmamızın personel kadrosunun tümü kendi bünyesinde çalışan işçilerden olmaktadır. Şişli evden eve nakliyat olarak bütün eşyalarınız yol sigortası uygulanmaktadır. Ürünlere göre çeşitli paketleme sistemi, battaniye ile paketleme ve pat pat naylon ile paketleme şeklinde nakliye işlemi başlamaktadır. Kamyonlarımız sadece ev taşımak için kullanılır ve araç kasalarımızın içi buna göre uygulanmıştır. Profesyonel ekip arkadaşlarımız ve geniş araç filomuzla hizmet vermekteyiz.

şişli evden-eve-nakliyat

Şişli Evden Eve Nakliyat

Şişli evden eve nakliyat ile evden eve nakliyat işlerinizde kaliteli ve güvenli olarak hizmetinizdeyiz. Sizlere sunmuş olduğumuz bu hizmetler doğrultusunda eşyadan ziyade sizler için güven ve sadakat taşımaktan çok memnunuz. Hizmetlerimizi sizlere büyük bir gururla sunmaktayız. Hizmetlerimizden yararlanmanız için telefonla irtibata geçmelisiniz. Taşıma işlemlerinde sizlere sunmuş olduğumuz güvenlik işlemlerinden yaralana bilirsiniz. Nakliye bedeli için kolay ödeme seçenekleri ile cebinize herhangi bir zarar vermeden kolay bir şekilde eşyalarınızı nakledebilirsiniz. Eşyalarınızı özel donanımlı ve kişiye özel nakliye araçlarımızla daha güvenli ve huzurlu bir şekilde nakliye işlemlerini tamamlamaktayız. Firmamızın vermiş olduğu imkânlar doğrultusunda yani şehir içi veya şehirlerarası taşımaları yapmaktayız. Eşyalarınız hasar görmeden ve sizin belirlediğiniz tarihte yapılmaktadır. Zamanımızın koşulları ve ekonomisi doğrultusunda fiyatlandırmalar konusunda veya farklı birçok konuda sizlere yardımcı olmak bizim işimizdir.

Şişli Evden Eve Nakliyat Firmaları

Geçmişte yaşamış olduğumuz ve kendi gayretlerimizle yapmaya çalıştığınız nakliyemizde istenmedik olumsuz sonuçlar doğuyordu. Günümüzde ise olasılık ve koşullar yükseldi Şişli evden eve nakliyat eşyalarınızın bulunduğu alanda kendimiz toparlayıp koli haline getirerek nakliyesini sağlıyoruz. Eskiden nakliyeleri sizler yapar ve taşıma işlemlerini de sizler yapmaya yönelirdiniz. Bu şekilde sizler için ağır bir yük haline gelmekteydi. Bu görevi artık bizler üstlenirken size de tadını çıkarmak kalacaktır. Taşınma esnasında gerçekleşecek olan herhangi bir olumsuz durum karşısında maddi zararınızı yapmış olduğumuz sigortalar karşılayacaktır.

Uludağ Nakliyat

36 Yıllık tecrübemizle istanbul başta tüm Türkiye geneline ev ofis taşımacılığı sunan firmamız ismi ile sektörde marka olmuş, birçok takliti olan hizmeti örnek alınan firmadır. Bü yüzden siz müşterilerimizi taklitlerimnizi karşı uyarıyoruz.

  • Ataşehir / İSTANBUL
  • 444 1 838
  • 0532 300 37 29
  • 0532 760 26 36
  • info@uludagnakliyat.com