Şişli Evden Eve Nakliyat   

Şişli evden eve nakliyat, nakliye; bir eşyayı bir ürünü ya da bir malzemeyi bir yerden bir yere taşımak işidir. Son yıllarda ülkemizde gelişen bir sektör olarak nakliyat sektörü karşımıza çıkmaktadır. Firmamızda Şişli evden eve nakliyat hizmeti konusunda tecrübesi ile faaliyet göstermektedir. Tüm ev eşyalarınızın toplanması, ambalajlanması, araca yüklenmesi, taşınılacak eve götürülmesi ve yerleştirilmesi hizmetini sunarız. Ayrıca bu işlemlerde hem eşya taşıma konusunda hem de mobilya montajı konusunda tecrübeli personeller ile çalışmaktayız.

Şişli evden eve nakliyat konusunda çok fazla firmanın olduğu bir ilçedir. Firmamız Şişli içi veya Şişli dışına tüm nakliye hizmetlerinde sizler için hazırız. Hizmet sektörünün tüm gerekliliklerinin bilincinde çalışan personelimiz eşyalarınızın sağlam şekilde teslimi için görev yapmaktadır. Sektördeki yılların tecrübesi ile yenilikçi politikamız ile eşya ve malzemelerinizi profesyonel bir şekilde taşıyoruz.

şişli evden eve nakliyat
şişli evden eve nakliyat

Şişli Evden Eve Nakliyat Nakliye Firmaları

Şişli evden eve nakliyat nakliye firmaları, Ev taşınma hizmetinde ilk olarak taşınacak eşyaların ve evin tespit edilmesi gerekir. Bu amaçla firma personelimiz sizlerin taşınacak eşyalarının bulunduğu eve gelir. Yerinde tüm eşyalarınızın miktarı ve niteliği konusunda notlar alır. Firma olarak faaliyetimiz para kazanmak amacı ile olsa da ilk hedefimiz sizlerin memnuniyetidir. Bu nedenle de eşyalarınızın paketlenmesi ve taşınması aşamasında da sorun yaşamamak adına bu keşfi gerçekleştiriyoruz.

Eşya miktarı tespiti ardından, kırılacak malzemelerin miktarı not alınır. Daha sonra mobilyalarınızın direk taşınabilecekleri veya sökülerek taşınabileceklerini tespit ederiz. Eşya taşırken aynı zamanda mobilya montajı konusunda bir personelimiz mutlaka sizlerle olacaktır. Sökülen eşyaların yeni evinizde yeniden montajının yapılması da yine personelimiz tarafından yapılır. Taşınacak eşyaların bulunduğu ev ile taşınılacak evin bulunduğu kat tespit edilir. Buna göre asansör durumu, vinç kullanıp kullanılmayacağı belirlenir. Tüm bu tespitler sonrası sizlere fiyat teklifi yazılı olarak bildirilir. Bunun sizlerin onayı olur ise istediğiniz gün ve saatte hızlı ve sağlam bir şekilde eviniz taşınır ve yerleştirilir.

Şişli Nakliyat; Şişli Evden Eve Taşıma, Şişli Ofis Taşımacılığı

Şişli Nakliyat, Şişli evden eve taşıma, Şişli ofis taşımacılığı esnasında birçok ev eşyasının zarar görme durumu söz konusu olabilir. Özellikle de eş dost yardımı ile yapılan taşınmalarda bu durum çok yaşanmaktadır. Profesyonel bir yardım yerine arkadaşlardan tanıdıklardan yardım alarak taşınmak sakıncalı sonuçlar doğurabilir. Bir kişi her ne kadar özenli de olsa ev eşyası konusunda bilgi sahibi değil ise ya da ambalajlama için malzemeleri yeterli değil ise o eşyaların taşınması esnasında kırılması ya da bozulması mümkündür.

kurumsal taşıma
kurumsal taşıma

Firmamız ev eşyalarınızı özenle paketler, montajını söker ve araca olması gerektiği gibi yükler. Özellikle de mutfak eşyalarının paketlenmesinde dikkat edilmelidir. Ambalajlama esnasında her eşyanın tek tek paketlenmesi gereklidir. Kolilere yerleştirme esnasında da aynı özen gösterilmelidir. Personellerimiz bu tarz eşyalarınızı tek tek paketler. Taşınılacak eve ulaşıldığında ise mutlaka bu eşyaları paketleyen personel paketleri açar ve sizin talebinize göre yerleştirir. Sağlam ve zararsız bir şekilde taşınmak için mutlaka firmamızdan yardım almanızı öneriyoruz.

Şişli Nakliyat Nakliye Sigortası

Şişli nakliyat, Şişli nakliye esnasında ister ev eşyası olsun isterse işyeri ya da bir malzeme taşımacılığı olsun. Sigorta çok önemlidir. Eşyalarınızın bir kazaya maruz kalması veya aracın bir kaza yapması durumunda bu sigorta ile herhangi bir kaybınız olmayacaktır. Kurallara uygun olarak yapılan taşıma esnasında sizlerin asla zarar görmemesi adına çalışmaktayız. Sektörümüzün yapısı gereği birçok farklı firma ile rekabet halindeyiz. Farkımız daima sizlerin memnuniyetidir. Aynı zamanda daha sonraki taşınma ihtiyaçlarınızda bizleri tercih etmeniz hedefi faaliyet göstermekteyiz. Gelişmiş ekipmanlarımız, tecrübeli personellerimiz ve her türlü eşya taşınmasına uygun araçlarımız ile hizmetinizdeyiz.