Pendik Evden Eve Nakliyat

Pendik Evden Eve Nakliyat, alanında uzun yıllardır faaliyet gösteren profesyonel bir nakliye ve taşımacılık firmasıdır. Faaliyetlerini yürütmüş olduğu uzman ve deneyimli kadrosu ile birlikte İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet veren firmamız sahip olduğu profesyonelliğin bir sonucu olarak önemli bir müşteri portföyüne sahiptir.

Taşınma ihtiyacınız gündeme geldiğinde sektörde bulunan birçok nakliyat firması ile karşılaşabilirsiniz. Bu kadar fazla şirket arasında en doğru ve kaliteli hizmete ulaşabilmek içinse müşterilerimizin dikkat etmesi gereken bir takım hususlar bulunmaktadır. Tüm şirketler evden eve nakliyat hizmeti verdiklerini taahhüt etmekle birlikte yapmış olduğunuz araştırmalarda birbirinden oldukça farklı fiyatlarla karşılaşmanız da mümkündür. Bu noktada müşterilerimiz bazen en ucuz fiyatı veren nakliye şirketleri ile çalışmayı tercih edebilmektedirler. Ancak bu tarz durumlarda kişilerin karşılaştıkları hasarlar vermiş oldukları nakliye hizmeti bedeli ile birlikte toplandığında oldukça büyük rakamlara tekabül etmektedir. Peki doğru nakliye hizmetini nasıl ulaşabilirsiniz?

pendik evden eve nakliyat
pendik evden eve nakliyat

Pendik Nakliyat Firması

Öncelikle söylemek gerekir ki taşınma süreçleri gerçekten birçok kişi için haklı olarak endişe verici ve yorucu dönemlerdir. Bir ev dolusu eşyanın toparlanıp taşınması ve yeniden yerleştirilmesi profesyonel olarak yapılmadığında gerçekten hiç kolay bir iş değildir. Bunun yanı sıra bir de eşyaların taşınma esnasında alacağı hasar ihtimalleri de söz konusudur. İşte böylesi durumlarda yapılması gereken en önemli şey doğru ve profesyonel bir Pendik evden eve nakliye firması ile anlaşmaktır. Pekii güvenilir ve kaliteli bir hizmet veren nakliye firmasını nasıl anlayabilirsiniz?

Öncelikle profesyonel çalışan bir firma taşınma işlemlerinden önce bir ekspertiz hizmeti vererek taşınmanın planını gerçekleştirir. Taşınma esnasında nasıl bir araç gerekeceği, kaç kişilik bir ekibe ihtiyaç duyulacağı, asansörlü taşıma sistemine ihtiyaç duyulup duyulmayacağı ve buna benzer bir takım konuları değerlendirir. Bu konular hakkında müşterisini bilgilendirerek ortaya çıkan maliyet belirlenir. Belirlenen bu maliyetin dışında müşteriye ekstra hiçbir ödeme çıkartılmaz. Bunun dışında firmanın çalışmış olduğu tüm ekip alanında deneyimli ve özenli çalışan kişilerden oluşmalıdır. Ve ayrıca tüm güvenlik önlemlerinin itinayla alınmasına rağmen ortaya çıkabilecek hasarlardan dolayı tüm eşyalarınız sigorta kapsamına alınmalıdır. Son olarak yapılan tüm bu işlemler için olması gerekenden çok yüksek rakamlar çıkartılmamalı ve müşterilerin taşınma süreçleri içerisindeki ağır maliyetlerine bir yük daha yüklenmemelidir. Tüm bu kriterleri yıllardır özenle koruyan ve bünyesinde barındıran Pendik Evden Eve Nakliyat vermiş olduğu tüm hizmetlerinde müşteri odaklı ve kaliteli hizmet vermektedir.

Pendik Evden Eve Nakliyat Profesyonel Ekip

İstanbul’un Pendik ilçesi başta olmak üzere tüm Anadolu ve Avrupa yakasındaki ilçelere hizmet veren firmamız sektöründe en önde olan firmalardan birisidir. Gerekli teknik donanım, araç ve gereçlere sahip olan Pendik evden eve nakliyat aynı zamanda bünyesinde bulunan profesyonel ekibi ile de büyük bir fark yaratmaktadır. Eşyalarınızın paketlenmesi, taşınması ve yeniden yerleştirilmesi süreçlerinde büyük bir özen ve itina ile çalışan ekibimiz yılların deneyimi ve özverisi ile sıfır hasar odaklı bir çalışma prensibine sahiptir. Dürüst, güvenilir ve profesyonel bir kadroya sahip olan firmamız bu konuda müşterilerimiz tarafından da oldukça olumlu yorumlar almaktadır.

 

Pendik Evden Eve Nakliyat İle Kaliteli Hizmet

Bunun yanı sıra vermiş olduğumuz kaliteli hizmetlerin bir diğer ayağını da eşyalarınızın güvenliğini sağlayan araç ve ekipmanlarımı oluşturmaktadır. Her eşyayı aynı araçla değil eşyaların tonajına göre uygun araçlarla taşımaktayız. Araçlarımızın tamamı kapalı ve çelik kasa araçlardır. Çünkü eşyalarınızın hava koşullarından etkilenmemesi için mutlaka bu standartta araçlar olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra gerekli görüldüğü takdirde özellikle de yüksek katlı binalarda asansörlü taşıma sistemimizi kullanmaktayız. Son yıllarda İstanbul’da sayıları gittikçe artan yüksek katlı bina ve residanslar için genellikle bu şekilde çalışmaktayız. Asansörlü taşıma sistemimiz sayesinde eşyalarınızın çok daha hızlı ve güvenli bir şekilde taşınması sağlanmaktadır.