Tuzla Evden Eve Nakliyat

Tuzla evden eve nakliyat, günlük iş koşturmacası ve rutinlerin arasında çıkan taşınma işlemleri birçok kişi için neredeyse bir kabus niteliğindedir. Birçok eşyanın paketlenmesi, taşınması ve yeniden yerleştirilmesi oldukça karmaşık ve sabır gerektiren bir süreçtir aynı zamanda. Ancak unutmayın ki bunları kendiniz yapmaya kalkarsanız bu sabra ihtiyacınız olacaktır. Ya da güvenilir olmayan bir nakliye firması ile çalıştığınızda da aynı sabra ihtiyacınız olacağını baştan söylemekte fayda var.

Fakat profesyonel bir evden eve taşımacılık firması ile anlaştığınız takdirde yapmanız gereken tek şey yeni evinizin ve odalarınızın hayalini kurmak olabilir. Tuzla evden eve nakliye hizmetlerinden yararlanarak siz de yalnızca yeni evinizin hayalini kurabilir ve bizim de bu hayali günler, haftalar değil sadece saatler içerisinde gerçekleştirmemize tanık olabilirsiniz.

tuzla evden eve nakliyat
tuzla evden eve nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliye Firmaları

Tuzla evden eve nakliyat firması olarak siz müşteri temsilcimize ulaştığınız an itibariyle sizin için çalışmaya başlarız. Müşteri temsilcimize vermiş olduğunuz adresinize öncelikle ücretsiz ekspertiz hizmeti verecek olan ekspertizlerimiz gelecektir. Yapacakları incelemede; şu anki ve yeni taşınacağınız evinizin kaçıncı kat olduğu, eşyalarınızın kapasitesi ve ağırlığı, eşyalarınız için kaç kişilik bir ekibe ihtiyaç duyulacağı, ne kadar ve nasıl paketleme ve ambalajlama malzemesine ihtiyaç duyulacağı ve ne tip bir araçla taşınmanın gerçekleşeceği gibi konular değerlendirilir. Eğer yüksek binalı bir eve taşıma işlemi gerçekleştirilecekse asansörlü taşıma sistemine ihtiyaç olup olmayacağı gibi konuların ardından ekspertizimiz tarafından bir ücret çıkartılır. Anlaşma sağlandığı halde bu ücret dışında başka hiçbir ödeme kalemi ile karşılaşmazsınız. Ve böylelikle taşınma süreciniz başlar.

Tuzla Nakliyat, Tuzla  Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Tuzla evden eve nakliyat şirketleri sözleşmenizi yaptıktan sonra ekspertizimiz ile belirlemiş olduğunuz gün ve saatte, eşyalarınızın kapasitesine uygun bir araçla birlikte ekibimiz adresinize gelir. Ekipte yer alan marangozumuz sökülebilen tüm mobilyalarınızı taşıma esnasında zarar görmemesi için söker ve ambalajlar. Ardından tüm beyaz eşyalarınız aynı şekilde sökülerek ambalajlanır. Yine aynı şekilde kitaplıklarınız, kitaplarınız, mutfak eşyalarınız ve geriye kalan tüm eşyalar özel paketleme malzemeleri ile kırılmayacak bir şekilde paketlenir. Sonrasında araca taşınmaya hazır hale gelen tüm eşyalarınız belirli bir dizilimle araca yerleştirilir. Yerleşme esnasında bir eşyanın başka bir eşyaya zarar vermemesi ya da acil fren durumları için gerekli önlemler alınır. Yeni adresinize güvenli ve kaskolu araçlarımızla getirilen eşyalarınız aynı hassasiyetle yeni evinize çıkartılır. Sökülen tüm mobilyalarınız yine marangozumuz tarafından yerinde monte edilir ve sizin belirlemiş olduğunuz yerlere yerleştirilir. Beyaz eşyalarınız aynı şekilde çalışır ve kullanılır hale getirilir. Bu esnada siz de eşyalarınızda herhangi bir hasar olup olmadığını zaten kendiniz o esnada görmüş olacaksınız. Tüm önlemlere rağmen oluşabilecek hasarlara karşı sigortalanmış olan eşyalarınızda bir hasar meydana gelmişse tüm zarar tarafınıza ödenmektedir.

Tuzla Evden Eve Nakliye Fiyatları
Araçlar 2
Araçlar 2

Tuzla  evden eve nakliye fiyatları verilen hizmetin kalitesi ve güvenilirliği ile kıyaslandığı takdirde birçok müşterimiz tarafından ekonomik bulunmaktadır. Belirlemiş olduğumuz uygun fiyat politikası ile birlikte kaliteli bir evden eve taşımacılık hizmeti sunan firmamız aynı zamanda işyerleri ve ofisler için de taşımacılık hizmeti vermektedir. Özellikle yüksek katlı binalar açısından oldukça elverişli olan asansörlü taşımacılık sistemleriz de müşterilerimizin memnun kaldıkları ayrı bir hizmet alanımızdır. Kaliteli ekipmanlarımız ve alanında deneyimli, dürüst ve özenli çalışan ekibimizle önceliğimiz her zaman müşterilerimizin memnuniyetini sağlayabilmektir. Bunun için de hızlı ve seri olduğu kadar güvenli ve kaliteli bir hizmet anlayışına sahibiz.