uludağ nakliyatUludağ Nakliyat

Taşınmak kısa ya da uzun mesafe olsun fark etmeksizin sıkıntılı ve yorucu bir süreçtir. Her iki durumda da yeni yerleşim yerine alışmak da oldukça kaygı uyandırıcı bir durum yaratır. Evden eve nakliyat firmaları sayesinde eşyalarınız evinizden alınarak yeni yerleşim yerinize güvenle teslim edilir. Bu konuda ayrıca evinizdeki tüm eşyanın toplanıp tekrar yeni yerleşim mekânınıza yerleştirilme hizmeti de veriliyor.

Uludağ Evden Eve Nakliyatta Güvenlik

Evden eve nakliyat firmaları eşyalarınızı evinize gelerek tek tek paketler ve bu paketleri sınıflandırır. Bu işlemde oldukça özenli çalışan ekip ayrıca taşınması ve tekrar yerleşiminde de gene aynı itinayı gösterirler. Evden eve nakliye firmaları bu özene rağmen oluşabilecek kaza, hasar ya da kayba karşı tüm eşyalarınızı sigorta kapsamına alır. Bu sayede böyle bir duruma karşı da değer verdiğiniz eşyalarınızın tümü koruma altına alınır.

Evden Eve Nakliyat Firması ile Yapılan Sözleşme Gerekli mi?

Evden eve nakliyat firması ile yapacağınız sözleşme ile eşyalarınız sigorta kapsamına alınır. Bu da güvenlik için gerekli bir durumdur. Onun dışında tüm yapılacak olan işlemler sözleşme de kaydedilip fiyatlandırılmaktadır. Bu sebep ile de sözleşmede yer alan fiyat dışında bir ücret ödenmez. Ekstra durumlar için ayrıca fiyat istenebilir. Bu da sözleşme de yer almalıdır. Ayrıca tüm bunların yanı sıra nakliye işleminin yapılacağı tarihte sözleşmeye konu olup nakliye firmasından kaynaklı olan gecikme durumunda fiyatta indirim talebi de sözleşme hükümlerinde yer alır. Bunlardan dolayı sözleşme yapmak faydalıdır.