Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir evden eve nakliyat ile ilgili ihtiyaçlarınıza ve taleplerinize bugüne kadar en iyi şekilde cevap veren deneyimli firmamız, kaliteli hizmetlerini daha nice yıllar kendisini daha da geliştirerek vermeye devam edecektir. Çağın en rağbette ve yoğun sektörü olan nakliyat sektörünün, birinci sınıf hizmetleriyle öncü firmaları arasındaki yerini her geçen gün iyice sağlamlaştıran firmamız, güvenilir hizmet anlayışıyla yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

ataşehir evden eve nakliyat

ataşehir evden eve nakliyat

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Firmaları

Garantili ve güvenilir hizmet politikamızdan hiçbir zaman ödün vermemiş bir firma olarak, eşya ve mobilyalarınızı süratli ve hasarsız bir şekilde yeni yuvanıza ulaştırıyoruz.  Firmamız sayesinde;

 • Eşyalarınız güvence altına alınır sigortalı taşımacılık hizmeti alırsınız.
 • Nakliyat standartlarına uygun araç ve modern, teknolojik ekipman ile malzemelerle hizmet alırsınız.
 • Kaliteli ambalajlama ve paketleme hizmeti alırsınız.
 • Güler yüzlü, saygılı ve saygın hizmet alırsınız.
 • Modern çağa uygun hizmet alırsınız.
 • Ekonomik ve size özel hizmet alırsınız.

Ataşehir evden eve nakliyat hizmetlerinde ayrıca oturduğunuz ve yeni taşınacağınız evin durumuna, yani kaçıncı katta olduğunuz ve eşya çıkış ve giriş yerlerinin darlığı ve genişliğine göre  asansörlü taşımacılık hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Firmamız, tüm ruhsat ve yetki belgelerine sahiptir. Kaliteli ambalajlama, paketleme ve yükleme özen gösterdiği taşıma hizmetlerindendir. Çok özel eşyalarınız haricinde diğer eşyalarınız dilerseniz tarafımızdan toplanır.

evden eve nakliyat

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Firmamız Hizmetleri

Sektördeki gelişmeleri oldukça yakından izleyen firmamız bu gelişmeleri en iyi şekilde kullanır. Hizmet alanı sadece İstanbul, Ataşehir ile sınırlı olmayan firmamız, müşterilerinin değişen ve gelişen ihtiyaçlarına ayak uydurmak için sunduğu hizmetleri dünya çapındaki standartlara göre ayarlamaktadır. Firmamız, eşyalarınızın ve mobilyalarınızın nakil işlemlerinde sizi asla karanlıkta bırakmayacağı sözünün daima arkasındadır.

Ataşehir evden eve nakliyat hizmetlerimizin ilk aşaması olan bedelsiz eksper hizmetimiz bizim için önemlidir. Zira bu hizmet sayesinde mobilya, koli, paket durumu ve sayısına bakarak, sizden gerekli taşınma bilgilerini alarak net bir fiyat verebilmekteyiz. Aynı zamanda araç olsun, eleman sayısı olsun, taşıma işleminin insan gücüyle mi yoksa asansörlü taşımacılıkla mı yapılacağı olsun size uyan bir taşınma organizasyonu yapabilmekteyiz.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Kolileme ve paketleme, eşya toplama ve yerleştirme, koli ve paket açma, marangozluk hizmetleri müşterilerimizin isteğine bağlıdır. Bu işlemleri kendiniz yapmanız halinde ücrette indirim olacaktır.  Yalnız size tavsiyemiz, bu işlemleri yaparken çok titiz davranmanız ve yolda eşyalarınıza zarar gelmemesi açısından kaliteli malzemeler kullanmanızdır. Ataşehir evden eve nakliyat şirketleri size kapsamlı bir taşıma hizmetleri seçenek listesi sunan firmamız, tüm taşınma ihtiyaçlarınızı bütçenize göre kişiselleştirebilme fırsatı tanıyor. Bırakın, sizi gelecekteki yuvanıza biz taşıyalım.  Sitenin editörlüğü Kalite Makale tarafından yapılmaktadır.

kurumsal taşıma

kurumsal taşıma

Ataşehir Evden Eve Taşıma

Ataşehir evden eve taşıma sektörünün en önemli hizmetlerinden biri durumunda olan ücretsiz expertiz hizmeti, çoğu zaman hayat kurtaran ve çok daha kaliteli bir hizmet alabilmenizi sağlayan bir hizmet olmaktadır. Firmamız tarafından da sunulmakta olan bu hizmet sayesinde, profesyonel bir kadronun taşınma günü öncesinde evlerinizi ziyaret etmesi sağlanır.

Ziyaret sırasında bulunduğunuz binanın yapısından tutun, alacağınız hizmetlerin en ufak ayrıntısına kadar düşünülür ve bu konularda bilgilendirilmeniz sağlanır. Taşınma işlemleri sırasında en ufak ayrıntıları atlamak demek eşyalarınız için riskli bir taşıma demektir. Risk faktörlerinin tümünün ortadan kaldırıldığını düşünsek bile ayrıntılı ve titiz bir hizmet hiç başınız ağrımadan taşınma gerçekleştirmenizi sağlayacaktır ki Evden Eve Taşıma hizmetinin asıl amacı da budur.

Ataşehir Nakliyat Sözleşmesi

Ataşehir nakliyat sırasında ücretsiz expertiz kadromuz evinize geldiğinde, sözleşme niteliğine olan bir belgeye ihtiyaç duyacağınız hizmetleri sırası ile yazar. Burada size sorulacak sorulardan biri de sigortalatmak istediğiniz bir eşyanın bulunup bulunmadığıdır. Burada ödeyeceğiniz ücret çok fazla yükselmeyeceğinden dolayı mutlaka sizler için maddi ya da manevi değeri olan eşyaları sigortalatmanızı tavsiye ederiz.

Bu işlem sırasında hangi eşyayı sigortalatmak istediğinizi ve bu eşyanın bedelini çalışana söylersiniz ve bu kayıt altına alınır. Bu eşyanız taşıma sırasında zarar görürse bedeli hemen nakit olarak ödenir. Ödemeler sigorta şirketi tarafından gerçekleştirilmektedir. Kırılan ya da herhangi bir şekilde zarar gören eşyanızı geri getiremesek bile onu yeniden satın alabileceğiniz bedeli anına geri ödemekteyiz.

 • Ataşehir asansörlü nakliyat
 • Ataşehir eşya depolama
 • Ataşehir ofis taşımacılığı
 • Ataşehir parça eşya taşımacılığı
 • Ataşehir şehiriçi nakliyat
 • Ataşehir şehirler arası nakliyat
Ataşehir Evden Eve Nakliyat Teknik Detaylar Hakkında Bilgilendirme

Böylesine güvenli bir hizmeti almanız için ihtiyaç duyduğunuz ücretsiz expertiz hizmeti sayesinde teknik detaylar hakkında bilgilendirilmeniz de sağlanır. Örneğin asansörlü Ataşehir evden eve nakliyat taşımacılığını tercih edecekseniz eğer asansör kurulumu hakkında ayrıntılı bilgiler verilir. Asansör kurulumunun bina sakinlerine zarar vermeden gerçekleştirilmesi, cadde trafiğini ya da sokak trafiğini aksatmadan nasıl kurulum yapılması gerektiği konuları için de bina keşfi gerçekleştirilir.

Aynı şekilde özel nakliyat araçlarımız hakkında bilgilendirilmeniz de sağlanır. Nakliyat araçlarımızın her biri amortisörlü olduğundan sarsıntı durumlarında esneme payları yüksektir. Dolayısıyla eşyalarınız böyle durumlarda çok fazla sarsılmadan taşınmakta ve bu elektronik eşyalar açısından hayati önem taşımaktadır.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Hızlı Teklif Alın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

05323003729