Ataşehir Parça eşya taşımacılığı olarak genellikle evden eve, ofisten ofise veya bir semtten başka bir semte yapılan mobilya, beyaz eşya, çeyizlik eşya vb. türden eşyaların taşınma işlemi yapılmaktadır. Parça eşya taşınma işlemi eşya sayısına göre ödenen tutarda gerçekleştirilen bir işlem olduğu içi şehirler arası ve şehir içi nakliyata göre oldukça uygun bir taşınma yöntemidir.

ataşehir parça eşya taşımacılığı

Ataşehir Parça Eşya Taşımacılığı Ve Paketleme

Parça olarak eşya taşıma diğer taşıma işlemlerinden farklı olarak tüm paketleme, montaj ve geri montaj işlemlerini kapsamaktadır. Parçaları sökülmesi gereken beyaz eşya gibi ürünlerin tüm sökülme ve birleştirilme işlemi firma tarafından yapılmaktadır. Eşya paketleme işlemi her eşyaya uygun olan paketler ve koliler ile özenli bir şekilde yapılmaktadır. Hava alan poşetler  ve elektronik eşyaların zarar görmemesi için özel olan köpüklü kutular sayesinde eşya taşıma işlemi sorunsuz yapılmaktadır.

Parça eşya taşınması da tıpkı diğer taşınma işlemleri gibi şehirler içi ve şehirler arası yapılabilmektedir. Şehirler arası yapılan Ataşehir parça eşya taşımacılığı işlemlerinde aynı güzergaha giden başka eşyalar olana kadar firmanın depolarında eşyalar muhafaza edilmektedir. Eşyaların beklediği bu depolar tamamen güvenli ve 24 saat güvenlik kamerasıyla izlenen yerler olmalıdır.

Ataşehir Parça Eşya Parsiyel Taşıma Bölgeleri

Her nakliyat öncesinde yapılması gerektiği gibi parça eşya taşınma sırasında da sözleşme yapılması önemki bir noktadır. Anlaştığınız firma ile yaptığınız sözleşme dahilinde ödeyeceğiniz tutarı sözleşme yazacağınız için sizden ek bir ücret talep edilmesinden kaçınmış olacaksınız. Ayrıca sözleşmede taşınma işleminin gerçekleştireceği yeni ve eski adres yazacağı için adres karışıklığı gibi sorunlar yaşanmayacaktır.

Burada birden fazla müşterinin eşyaları taşınıyor ve aynı güzergahta olanlar aynı gün teslim edilebiliyor. Normal nakliye işlemleri bu tarz işlemler için daha maliyetli olabilmektedir. Normalde nakliye işlemleri büyük kamyonlar ile yapıldığı için ve çok fazla insan gücü gerektirdiği için maliyetli olabilmektedir. Ancak Ataşehir parça eşya parsiyel taşıma sistemi ile eşyalarınızın taşınması çok daha düşük maliyetlere yapılabilmektedir. Bu taşımacılık sisteminde eşya başına ücret hesaplaması yapılmaktadır.

Ataşehir Parça Eşya Taşımacılığı İşlemleri

Eşyanın ağırlığı ve büyüklüğü ücret için belirleyici bir etkendir. Daha çok kirada oturan kişilerin, öğrencilerin ve özellikle çeyiz taşıması yapmak isteyen kişilerin başvurduğu bir sistemdir. Hemen hemen birçok Ataşehir parça eşya taşımacılığı nakliye firması bu tür taşımalar için müşterilerine hizmet vermektedir. Ancak burada dikkat etmeniz gereken profesyonel firmalarla çalışmanız gerektiğidir.

Eşyaların karışma riski oldukça fazladır. Kurumsal ve profesyonel anlamda kendini kanıtlamış firmalarda böyle durumlarda numara sistemi işletilir ve eşyaların karışma riski ortadan kalkar.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir