Ücretsiz Expertiz

Ücretsiz expertiz nakliyat sektörünün en önemli hizmetlerinden biri durumunda olan  hizmettir. Çoğu zaman hayat kurtaran ve çok daha kaliteli bir hizmet alabilmenizi sağlayan bir hizmet olmaktadır. Firmamız tarafından da sunulmakta olan bu hizmet sayesinde, profesyonel bir kadronun taşınma günü öncesinde evlerinizi ziyaret etmesi sağlanır. Ziyaret sırasında bulunduğunuz binanın yapısından tutun, alacağınız hizmetlerin en ufak ayrıntısına kadar düşünülür ve bu konularda bilgilendirilmeniz sağlanır. Taşınma işlemleri sırasında en ufak ayrıntıları atlamak demek eşyalarınız için riskli bir taşıma demektir. Risk faktörlerinin tümünün ortadan kaldırıldığını düşünsek bile ayrıntılı ve titiz bir hizmet hiç başınız ağrımadan taşınma gerçekleştirmenizi sağlayacaktır ki evden eve nakliyat hizmetinin asıl amacı da budur.

ücretsiz ekspertiz
ücretsiz ekspertiz

Ücretsiz Eşya Tespiti Nakliyat Sözleşmesi 

Ücretsiz expertiz kadromuz evinize geldiğinde, sözleşme niteliğine olan bir belgeye ihtiyaç duyacağınız hizmetleri sırası ile yazar. Burada size sorulacak sorulardan biri de sigortalatmak istediğiniz bir eşyanın bulunup bulunmadığıdır. Burada ödeyeceğiniz ücret çok fazla yükselmeyeceğinden dolayı mutlaka sizler için maddi ya da manevi değeri olan eşyaları sigortalatmanızı tavsiye ederiz. Bu işlem sırasında hangi eşyayı sigortalatmak istediğinizi ve bu eşyanın bedelini çalışana söylersiniz ve bu kayıt altına alınır. Bu eşyanız taşıma sırasında zarar görürse bedeli hemen nakit olarak ödenir. Ödemeler sigorta şirketi tarafından gerçekleştirilmektedir. Kırılan ya da herhangi bir şekilde zarar gören eşyanızı geri getiremesek bile onu yeniden satın alabileceğiniz bedeli anına geri ödemekteyiz.

Teknik Detaylar Hakkında Bilgilendirme 

Böylesine güvenli bir hizmeti almanız için ihtiyaç duyduğunuz ücretsiz expertiz hizmeti sayesinde teknik detaylar hakkında bilgilendirilmeniz de sağlanır. Örneğin asansörlü taşımacılığı tercih edecekseniz eğer asansör kurulumu hakkında ayrıntılı bilgiler verilir. Asansör kurulumunun bina sakinlerine zarar vermeden gerçekleştirilmesi, cadde trafiğini ya da sokak trafiğini aksatmadan nasıl kurulum yapılması gerektiği konuları için de bina keşfi gerçekleştirilir. Aynı şekilde özel nakliyat araçlarımız hakkında bilgilendirilmeniz de sağlanır. Nakliyat araçlarımızın her biri amortisörlü olduğundan sarsıntı durumlarında esneme payları yüksektir. Dolayısıyla eşyalarınız böyle durumlarda çok fazla sarsılmadan taşınmakta ve bu elektronik eşyalar açısından hayati önem taşımaktadır.