Testimonials

Aenean maximus feugiat tincidunt. Nam et ultrices quam. Duis eu sollicitudin turpis, ac laoreet massa. Praesent nibh velit, accumsan sed fermentum a, finibus ultricies mi! Cras scelerisque magna eu sapien bibendum; non porta mauris pulvinar. Aliquam ullamcorper consectetur lectus a blandit. Sed facilisis laoreet ipsum, sit amet tincidunt leo porttitor condimentum? Maecenas dapibus, erat vitae elementum ultrices, nunc magna ornare magna, id porta elit sem et mi. Proin vitae nibh nunc. Integer a sapien ligula.

Taşınmak bizim gibi mesleği olan insanlar için mutlak olan bir hizmet türü. Gören yaptığım İstanbul dan Yeni görev yerim İzmire taşınmam bu taşınma sürecini güven içinde geçirmem adına tavsiye sonucu iletişime geçtiğim "Uludağ Nakliyat" firması gerek malzemelerin seçiminde gerekse personelin tecrübesinde her ayrıntıyı ttizlikle değerlendirdiğini aldığım hizmet sonrası daha iyi anladım bugün yeni evimde huzur içinde olmamda en büyük paya sahipler.. Teşekkürler

Erdoğan Çakır - ÖĞRETMEN

Evimi iş yerime daha yakın ve kirası daha uygun bir yere taşımak adına "Uludağ Nakliyat" firması ile anlaştım. Taşıma gün ve saatinde hizmete başlayan firma çalışanları eşyalarımı güzel bir şekilde ambalajlama yaparak araca taşıdılar. Araç içinde herhangi bir zarar görmemesi adına düzgün bir şekilde yerleşimi yapıp sabitlediler. Yeni adresime eşyalarımı tek bir hasar vermeden taşıdılar. Gerçekten işini seven temiz yapan bir firma olduklarını kanıtladılar.

Songül Doğan - EV HANIMI