Sigortalı Taşıma

Sigortalı taşıma kapsamında hizmet sunan firmamız yer almış olduğu nakliyecilik alanında uzun yıllardan beri vermiş olduğu hizmet ile sektörün en güvenilir firmalarından bir tanesi haline gelmiştir. Müşterilerimizin bize olan güveni, çalışanlarımızın işlerine olan titiz ve fedakâr yaklaşımları, kullanmış olduğumuz sistem ve teknolojilerin kalitesi, bu alandaki gelişmelere duyduğumuz saygı sayesinde artmıştır. Üzerimize aldığımız her işte, müşterilerimizin eşyalarınıza değer vererek, titiz bir çalışma gerçekleştirmemiz sayesinde eşyalarınız hiçbir şekilde zarar görmeden taşınır. Elimizde olmayan durumlar, olası kazalar için ise eşyalarınız evden eve nakliyatta eşya sigortalama hizmeti ile maddi anlamda güvence altına alınır. Peki, eşya sigortalama hizmeti nedir ve avantajları nelerdir? .

sigortalı taşıma

Sigortalı Nakliyat

Sigortalı taşıma Eşya sigortalama hizmeti, eşyalarınızı nakliyat araçları içerisinde iken güvence altına alan bir sistemdir. Eşyalarınız ambalajlanırken tek tek sigortalanırlar ve sonra araçlara yüklenirler. Araç içine yüklenen eşyada herhangi bir şekilde meydana gelebilecek hasarın bedeli sigorta şirketi tarafından ödenecektir. Dolayısıyla eşyalarınız aslında daha çok trafik kazaları gibi durumlara karşı koruma altına alınmış olmaktadır. Aracın kasasının kalite düşüklüğünden kaynaklanan ve eşyaların zarar görmesine neden olan durumlar da sigorta bedelini alabilmenizi sağlayacaktır. Bu hizmet genellikle uzun mesafelerde tercih edilmektedir. Ancak şehir içi bir nakliye işleminde de en azından elektronik ve beyaz eşyalarınızı sigorta kapsamında aldırmanız tavsiye edilmektedir. Eşya sigortalama işlemi sonrasında eğer eşyalarınızın başına bir durum gelirse, eşyalarınızın bedelinin çok az bir miktar fazlası size birkaç iş günü içinde sigorta şirketi tarafından ödenecektir.

Eşya Sigortalama Hizmetinin Avantajları Nelerdir?

Eşya sigortalama hizmetinin avantajlarından en önemlisi, içiniz rahat bir ev taşıma gerçekleştiriyor olduğunuzu bilmektir. Her şey yasal bir belge üzerinde düzenlendiğinden nakliyat firmanızdan hak talep edebilme imkanınız da bulunur ve herhangi bir maddi kaybınız söz konusu olmaz. Bu sebeple de daha güvenli bir nakliyat gerçekleştirme söz konusu olur. Bu hizmet özellikle kurumsal taşımacılığın kilit noktasını oluşturmaktadır. Ofisler, hastane, okul, sağlık ocağı ve daha birçok kurumun taşınmasında sigortalı taşımacılık maddi kayıpları engelleme yönünden tercih edilmesi gereken bir nakliyat hizmetidir.