Şehiriçi Nakliyat

Şehiriçi nakliyat, bulunulan şehirden yine o şehrin başka bir yerine, ticari kamyonetlerle yapılan, her türlü eşya ve ürünün taşıması yapılabilen nakliye işlemidir. Günümüzde maalesef ki bu işin ehli olmayan, bu iş hakkında önceden eğitim almamış, nakliye işiyle alakası olmayan, sadece ikinci el eşya alım satımı yapan, küçük bir kamyoneti bulunan kişiler ve isimlerini daha çok kitleye duyurmak isteyen büyük lojistik firmaları da şehiriçi nakliye hizmeti yapmakta. Kendilerini şehiriçi taşımacılık hizmeti veren yerler olarak tanıtmaktadır.

şehiriçi nakliyat

şehiriçi nakliyat

Şehiriçi Nakliyat Fiyatları

Lojistik firmalarının ve hafif ticari kamyonete sahip olan herkesin şehir içi nakliyat hizmeti vermeye yetkisi yoktur. Şehiriçi evden eve nakliyat güler yüzlü müşteri hizmetlerimiz, öncelikli olarak sizlerden almış olduğu donelerle gerekli olan fiyat çalışmasını yapmaktadır. Müşteri hizmetleri temsilcilerimiz sizleri evlerinizde ziyaret eder.

Hem şehiriçi nakliyat fiyatları verirken, aynı zamanda da gerekli doneler ile ilgili kontrolleri gerçekleştirmektedir. Sizin onayınız halinde yapılmış olan plan ve program uygun olarak sizlerin seçmiş olduğunuz tarih ve saatte ekiplerimiz sizlerin istemiş olduğu konuma gelmektedir. Bu konumda hızlı bir şekilde eşyalarınız toplanmakta ve araçları yerleştirilmektedir.

evden eve nakliyat

İstanbul Şehiriçi Evden Eve Nakliyat

İstanbul şehiriçi evden eve nakliyat konusunda bizler her zaman hassas davranan bir firma olarak tanınmaktadır. Bu konuda da vermiş olduğumuz ölçütlerden bir tanesi de eşyaların paketlenmesi sürecidir. Paketleme sürecinde özel olarak patpat poşet, kraft kağıt ve özel koli malzemeleri kullanılarak, sizlerin eşyalarınızın herhangi birinin zarar görmemesi sağlanmaktadır.

Şehiriçi taşımacılık konusunda emin olunuz ki, bizler sizleri sizden daha fazla düşünen ve dostane yaklaşımımızla ön plana çıkan bir evden eve nakliye  firmasıyız. Her zaman ilke edinmiş olduğumuz, kaliteli standartları ile sizler de yaşamak için en uygun fiyat, hem de kaliteli şekilde bizleri seçebilirsiniz.

 

Şehiriçi Nakliyat

Hızlı Teklif Alın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

05323003729