sarıyer evden eve nakliyat

Sarıyer Evden Eve Nakliyat

Sarıyer evden eve nakliyat, ev taşımak ya da iş yerinin taşınması her ne kadar kolay gibi görünse de hayli zor bir süreçtir. Bu seçimler bedensel, ruhsal olarak yorgunluğa neden olurken aynı zamanda maddi olarak da sıkıntı yaşamanıza sebep olur. Bu sıkıntılı süreçte size destek olan evden eve nakliye firmaları konusunda uzman olan ekip ile kısa bir sürede ev ya ad iş yeri eşyanızın yeni adresinize taşınmasını sağlıyor. Evden eve nakliye firmaları tarafından alacağınız hizmet seçimi ile ev ya da iş yeri eşyanız kısa sürede taşınırken herhangi bir şekilde bedensel ya da ruhsal yorgunluk ile karşılaşmazsınız. Aynı zamanda firma ile yapılacak olan anlaşma uyarınca fiyat belirlemesinde mutabık olunması ile sözleşme imzalanır. İmzalanan sözleşme uyarınca kötü bir sürpriz ile karşılaşmadan hizmetin alınması sonrasında ön görülen bedelin ödenmesi ile sözleşmede son bulur.

Sarıyer Evden Eve Nakliye Firmasının Sunduğu Avantajlar

Sarıyer evden eve nakliye hizmetini alarak ister şehir içi ister şehir dışı tüm nakliyat işlemlerinizi kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. Firma tarafından sunulan hızlı ve güvenli teslimat sayesinde rahatlıkla taşınmanın keyfini sürebilirsiniz. Şehiriçi nakliyat firmasının konusunda uzman olan ekibi tarafından sunulan hizmet uygulaması içinde yer alan eşyaların toplanması uygulamasında itinalı bir çalışma yapılır. Tek tek paketlenen eşyalarınız aynı özen ile kolilere aktarılır. Koli işlemleri sonrasında her koli içinde olan eşyalar etiketlenerek belirtilir. Yeni sevk adresinde etiketleme sayesinde ise kolaylıkla yerleşim gerçekleşir. Nakliye firması tüm ev eşyanızı söküm ve montajlama dâhil olmak üzere sunarken eşyaların nakli sırasında da sigorta kapsamına alır. Böylelikle son derece güvenli bir taşınma işlemi gerçekleştirilir.

uludağ nakliyat
uludağ nakliyat

Sarıyer Evden Eve Firması ile Yapılan Sözleşme

Sarıyer evden eve nakliyat firmasına yapılan başvuru sonucunda firma taşınma işlemine konu olan ev ya da iş yerini ziyaret eder. Taşınma yükü hakkında bilgi edinmenin yanı sıra eşyaların nereye sevk edileceği, taşınma işleminin gerçekleşeceği binaların durumları, asansörlü taşımaya uygunluğu ve buna benzer detayları inceleyerek sonunda size fiyat teklifini yapar. Fiyat teklifinin sonrasında onay vermeniz durumunda ise nakliye için hizmet sözleşmesinin gerçekleştirilmesi gerekir. Hizmet sözleşmesinde alınacak olan tüm hizmetler içerikleri ve fiyatları ile belirtilir. Bunun yanı sıra alınacak olan ek hizmet var ise bununda bildirilmesi ve ödenecek olan bedellerin de hizmet sözleşmesine kaydedilmesi gerekir.

Sarıyer Nakliyat, Sarıyer Evden Eve Taşıma

Sarıyer nakliyat evden eve taşıma firmasının yapmak ile yükümlü olduğu tüm hizmetleri kayıt aldığına aldığı hizmet sözleşmesinde aynı zamanda hizmetin verileceği tarih ve saatte belirtilir. Firma tarafından ön görülen tarih ve saat içinde alınamayan hizmet için ise hizmeti almak isteyen tarafın indirin isteme talebi ya da sözleşmeyi tek taraflı fesh etme hakkı da hizmet sözleşmesinde madde olarak konularak taraflar arasında imzalanmalıdır.