Rize Evden Eve Nakliyat

Rize evden eve nakliyat sektörü her geçen büyümekte faaliyet göstermektedir. Özellikle günümüz teknolojilerinin değişkenlik göstermesi sebebiyle nakliyat sektöründen beklenenler de çeşitlenmektedir. Taşımacılık ve. Akliyat sektörlerinde özellikle güven ve hızlı taşımacılık oldukça önemlidir. Tabi ki hızlı taşımacılık ve güvenli taşımacılık en önemli prensiplerimizden bir tanesidir. Evden eve nakliyat yıllarca hizmet veren firmamız ile artık evden eve taşıma sizin için zorlu bir süreç olmayacaktır. Ek işimiz değil tek işimiz olan taşıma sektöründe sadece evden eve nakliyat değil aynı zamanda is yeri taşıma dershane taşıma gibi hizmetleri de vermekteyiz.

Evden eve taşımacılık sektörü özellikle daha çok titizlik ve güven isteyen bir süreçtir. Çünkü insanlar size evlerini açmakta özel hayatlarını size emanet etmektedir. Bunun farkında olan firmamız tüm süreci en az sizin titizliğinizde takip ederek bütün süreci titizlikle yürütmek için hazırdır. Evden eve nakliyatta eski adresinizin  hızlı bir şekilde toplanması ve yeni adresinize güvenli ve özenli bir şekilde yerleştirilmesi için hazırdır.

rize evden eve nakliyat

Rize Şehirler Arası Nakliyat Parça Eşya Taşıma

Rize şehirler arası nakliyat gerek Rize nin  tüm ilçelerine gerekse şehir dışı evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır. Evden eve nakliyat sürecinde özellikle evinizde eşyaların toparlanması sınıflandırarak ambalajlama sürecinden başlayarak eşyalarınızın kamyona taşınması ve yeni evinize itinalı bir şekilde yerleştirilmektedir. Ambalajlama sürecinin titiz bir şekilde davranılması gerekmektedir. Ambalajlama doğru malzeme ile yapıldığı takdirde eşyaların zarar görmesi ihtimalinin önüne geçilecektir. Ambalajlama islemini firmamız tarafından yapıldığı takdirde fiyatlandırmaya ekstra olarak eklenmektedir. Talep ederseniz  ambalajlama sürecini kendiniz de yapabilirsiniz.

Rize Evden Eve Nakliyat Şehirler Arası Taşımacılık

Taşınma surecinde oluşabilecek herhangi bir hasar nedeni ile eşyalarınız için sigorta talebinde bulunabilirsiniz. Sigorta talebinde bulunduğunuzda firmamız tarafından adresinize bir eksper yollanarak p bedeli belirlenecektir. Ve taşıma sırasında oluşabilecek herhangi bir hasar sonrasında eksperin belirlediği değer sonucu tarafınıza ödeme gerçekleştirilecektir. Siz de bu taşınma sürecini huzurlu ve rahat geçirmek icin Rize nakliyat ‘ı tercih ederek rahat ve huzurlu bir nakliye sureci geçirebilirsiniz. Dün olduğu bugünde taşıma hizmetimiz ile yanınızdayız.