Kurumsal Taşıma

Kurumsal taşımacılık, diğer nakliye ve taşımacılık işlemlerine göre daha fazla dikkat ve özveri isteyen özel bir hizmet alanıdır. Kurumsal taşımacılık kapsamı içerisinde değerlendireceğimiz, kurumsal taşımacılık olarak sunduğumuz taşımacılık hizmeti ile küçük büyük tüm firmalar için özel çözüm yolları üretmekte ve yeni ofislerine problemsiz  bir şekilde taşınmalarını sağlamaktayız.

kurumsal taşıma
kurumsal taşıma

İstanbul Kurumsal Taşımacılık Ciddiyet İster!

Kurumsal taşımacılık hizmeti sunan nakliye firmamız tarafından kurumsal taşımacılık hizmeti oldukça dikkat ve itina gerektiren bir taşıma hizmetidir. İstanbul Kurumsal taşıma bu konunun önemini ve bilincini deneyimli ve uzman kadrosuyla beraber  taşımaktadır. Taşınma işleminin ciddi bir sorun olduğu herkes tarafından bilinen bir durumdur. Yaşanan bu zor durumun en önemli ayağı da; bankamatik cihazları, iç teçhizat ve dosyalar ve bunlarla ek birlikte bilgisayar, masalar ve diğer donanımların yeni merkezlerine taşınabilmesi olarak bu sorunlarınıza serî çözümler üretiyor ve bu şekilde diğer firmalardan farkımızı bariz bir şekilde ortaya koyuyoruz.

Kusursuz Taşıma İşlemi

Taşıma işlemi, firmamız tarafından kusursuz ve noksansız şekilde, güvenli koşullarda gerçekleştirilmektedir. Bunu yaparken müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak en nihaî amacımızdır. Taşıma günü, kurum görevlileri elemanlarla değil, direkt olarak  Kurumsal taşıma formeni ile muhatap olmaktadır. Bilgisayar ve  benzeri elektronik ve hassas cihazlar özel balonlu naylon ve streçle, özel paketleme yöntemiyle ambalaj yapılır. Gerçekleşebilecek muhtemel bir hasar durumunda ise kurum ile değil, dolaysız olarak sigorta acentesiyle muhataptır.