Kınalıada Evden Eve Nakliyat

Kınalıada evden eve nakliyat hizmetini Kınalıada merkezli vermeye başlamasından bu yana tam 30 sene geçti. Bizi bu kadar daim kılan müşterimize gerçekleştirdiğimiz her hizmet sonrası  aldığımız takdir firmamıza karşı duyulan minnettir. Hızla artan nüfusla beraber konutların yükseldiği Adalar ilçesine bağlı bir ada semtidir. Modern yaşam ve iş alanlarına kavuşan Kınalıada, birçok çağdaş yaşamı arzulayan varlıklı varlıksız insanların, ev ve işyerini bu bölgeye kaydırmasına sebebiyet vermiştir.

kınalıada evden eve nakliyat

Kınalıada Evden Eve Nakliye ; Türkiye ‘yi Taşıyoruz

Uzun Yıllardır Varlığını müşterisinden aldığı destekle sürdüren bu desteği kaybetmeme adına kendisini her hizmet sonrası aşama aşama geliştiren firmayız. Zamanla geldiği nokta hep diğer nakliyat firmaları tarafından örnek alınmış taklit edilen firma olmuş bundan da asla şikayetçi olmamışızdır. Kınalıada evden eve nakliye firmamız ile telefon, mail, yada adrese gelerek yapılan görüşmeler neticesinde anlaşılırsa size müsait olduğunuz bir gün ve saatte ücretsiz ekspertiz hizmeti verileceği bu hizmetin size neler kazandıracağı geniş bir anlatımla anlatılır

Ücretsiz ekspertiz evinize yada ofisinize taşınacak eşyanın konumu ne olursa belirlemek için anlaşılan saatte gelir, Eşyaya bakar eşyanın boyutu ve türünü belirler, Eşyanın kaç kişi ile taşınması en uygun olacağını belirler, Taşınacak alanın bulunduğu kat, asansör olup olmaması, araçla bina arasındaki mesafe de nakliye ücretinin belirlenmesinde büyük rol oynar.

Kınalıada Nakliyat Evden Eve Taşıma

Eşyalar için taşımada asla herhangi bir sorunla karşılaşılmaması adına en uygun ekipman belirlenir, sökme ve takma illeri ustalarca yapılır, ambalajlamada işine hakim personellerle yapılır. Sizin eşyalarınıza kendi eşyalarımız gibi sahip çıkıp o şekilde en iyi şekilde taşıyoruz. Eşyalarınızı Kınalıada nakliyat olarak taşıma hizmetinde gene de oluşabilecek aksaklıklara karşın sigortalıyoruz.

Firmamız güvenli şekilde taşınmanın sağlanması adına müşteriye avantajlı birçok çözümleri de sunmakta, bunların başında modern ekipmanlarla kaliteli hijyen malzemelerle yapılan ambalajlama paketleme gelmektedir. Çünkü eşyaların güvenli bir şekilde yeni yaşam noktasına ulaşımında ambalajlama çok büyük önem taşır. İyi bir ambalajlama hizmeti eşyalarda meydana gelecek kırılma çizilme bozulma gibi tüm problemleri ortadan kaldırır. Kınalıada evden eve nakliyat olarak bizler sizleri değil seni aileden bir ferdimizi taşıyor gibi işimize özen gösteriyoruz.