Kartal Evden Eve Nakliyat

Kartal evden eve nakliyat firması olarak eşyalarınızı en uzak mesafelere özel ambalajlar sayesinde paketleyerek taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Eşyalarınız kırılmadan özenle paketlenerek güvenli bir şekilde paketlenir. Alınan bilgiler dâhilinde eşyalarınızın büyüklüğüne göre araç ayarlaması yapılır. Eşyalarınız size verilen taşıma gününde özel ambalajlar ve zararlara karşı yapılan sigorta sayesinde kısa sürede taşınır.

kartal evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat

Kartal Evden Eve Nakliye Firmaları

Mobilyalarınız bünyemizde çalışan marangoz personeller dâhilinde monte ve de monte olarak ayrılır. Belirlemiş olduğunuz eşyalar Türkiye’nin en uzak noktasına kadar taşınır. Eşyalarınız çalışan personellerimiz tarafından büyük bir özen ve güvenle taşınır. Taşınan eşyalarda bir sorun oluşmadan bize teslim ettiğiniz gibi teslim alırsınız. Çok eski zamanlar da nakliye işleri bu kadar gelişmediği zamanlar da insanlar çevreden yardım alarak nakliyelerini bir şekilde yapıyorlardı. Ancak artık nakliye işleri sadece bir firma üzerinden yapılıyor. Bu durum insanlara büyük kolaylık sağlamaktadır. Çünkü nakliye firmaları eşyaların paketlenmesi, monte edilmesi, taşınması gibi tüm taşıma hizmetini kendisi vermektedir. Eşyaların taşınması konusunda seçtiğiniz firma çok önemlidir. Güvenilir bir firmadan destek almak gerekir. Kartal evden eve nakliye firması bu zamana kadar hemen hemen her şehre nakliye işlemi gerçekleştirmiştir. Bu alanda verdiğimiz hizmet oldukça uygun fiyatlara ve kaliteli hizmet olarak bilinir. Firmamızın verdiği hizmet tamamen müşteri memnuniyeti üzerine kuruludur. Bu nedenle müşterilerin verilen hizmetten memnun kalması bizim için son derece önemlidir.

Kartal Evden Eve Nakliyat Süreci

Kartal evden eve nakliyat sürecine karar verdiyseniz eğer ilk olarak gidecek olan eşyaları belirlemek gerekir. Eşyaların küçük ve büyük olarak kaç kilo edeceği hakkında nakliye firmasına bu konuda bilgi vermeniz gerekir. Nakliye firmaları eşyalara göre sizlere nasıl paketleme yapılacağı hakkında bilgi verir. Genellikle küçük eşyaların müşteriler tarafından paketlenmesi bize göre daha sağlıklı olur. Çünkü küçük eşyalar kırılmaya daha müsait olduğu için müşteri onu kendi istediği gibi paketleyebilir. Büyük eşyaların paketlenmesi tamamen bize ait. Taşıması birkaç personel ile birlikte yapıldığı için paketleme konusunda bütün özeni gösteriyoruz.

Nakliye sürecinde eşyaların götürüleceği yer de çok önemlidir. Arada ki mesafe mutlaka hesaplanmalıdır. Özellikle asansör olup olmadığı mutlaka bilinmelidir. Eşyalar asansörle daha kolay taşınacağı için fiyat bilgisi verilirken bu konuya da dikkat edilmelidir.

Kartal evden eve eşya taşıma işlemine başlamadan önce firmamız tarafından küçük bir keşif yapılır. Çünkü malzemelerin alınacağı ve taşınacağı alan bakılmalıdır. Eşyaların boylarına ve nasıl bir paketleme yapılacağına detaylı bir şekilde bakılmalıdır. Tüm bu eşyalar doğrultusunda gün içerisinde taşıma işlemi yapılır ve eşyalarınız da araca yüklenmiş olur.

Araçlar 5
Araçlar 5
Kartal Nakliyat, Kartal Evden Eve Taşıma Sürecinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kartal nakliyat olarak her nakliye işi yapılırken eşyaya zarar gelmemesi için taşıma sürecinde dikkat edilmesi gereken belli noktalar da bulunur. Özellikle büyük eşyalar taşıma sürecinde boyu büyük olduğu için araca sığmasında sıkıntı çıkabiliyor. Bu nedenle eşyaların daha önceden görülüp ona göre bir araç ayarlamak daha sağlıklı olacaktır. Taşıma süreci birden fazla kişilerle yapılması gereken bir işlemdir. Eşyalara zarar gelmemesi için bütün personellerimiz oldukça dikkatli bir şekilde taşıma işlemini gerçekleştirir. Eşyaların kenar kısımları çok önemlidir. O bölgelere herhangi bir hasar oluşmaması adına küçük pat patlardan yapıştırılır. Eşyalar büyük titizlik ve güvenli bir şekilde taşınır.

Kartal evden eve nakliyat taşıma nakliye işinin fiyat belirleyicisi eşyaların kilosu ve yolun mesafesidir. Eşyaların bırakılacağı yer ve kaç kilo eşya taşınacağı bilgisi daha önceden verilirse ancak fiyat bilgisine ulaşılır. Eşya taşıma fiyatları genellikle sabittir. Ancak fiyat bilgimiz müşteriye fazla gelirse bu konuda yardımcı oluyoruz.