Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Kadıköy evden eve nakliyat firması olarak son yıllarda ülkemizde açılan nakliye firmaları ile ev taşımak bir işkence olmaktan çıkmıştır. Hemen hemen hepimiz için ev taşımak çok büyük bir zorluktur. Fakat kurulan bu nakliye firmaları ile taşınmak zahmetsiz ve kolay bir hal almıştır. Nakliye firmaları tüm ev eşyalarını toplayarak, paketleyerek, aracı yüklemesini yapar ve yeni eve götürerek yerleştirir. Nakliye firması seçerken evinizin tüm eşyaların listesini ve ikiye bile bulunduğu katı bildirmeniz gerekir.

kadıköy evden eve nakliyat
kadıköy evden eve nakliyat

Kadıköy Evden Eve Nakliye

Kadıköy evden eve nakliyat firmaları olarak ilçe içi ve ilçe dışı her türlü eşya, malzeme ve taşınma işlemlerinizi yapıyoruz. Firma olarak sektördeki tecrübemiz, tecrübeli personelleri ve kaliteli ekipmanlarımızla hizmetinizdeyiz. Özellikle taşınma işlemlerinin itinalı istediğinin farkındayız. Amacımız siz müşterilerimizin sorunsuz Ve rahat bir şekilde taşınmalarını sağlamaktır. Firmamız siz müşterimizin ev taşınmalarında nakli sürecini profesyonel şekilde sürdürür. İlk önce evinize gelerek taşınacak eşyaları özellikleri not alınır. Kırılma ihtimali olan eşya miktarı, montaj olan mobilyaların miktarı ve evin bulunduğu kat not alınır. Bundan sizin eşyanızı taşıyabilecek niteliklerdeki kapalı kasa aracımız kontrol edilir. Daha sonra sizlere evinizin taşınıp yeni evinize yerleştirilmesinin toplam fiyat teklifi verilir.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Firmaları

Fiyat teklifinin onayının ardından taşınacağınız gün ve saatte evinize taşımak üzere tüm ekipmanlarımız ve personellerimizle evinize geliriz. İlk başta siz müşterilerimizin değerli ve özel eşyalarınızı evden almanızı söyleriz. Ardından personellerimiz eve girerek bir yandan kırılacak eşyalarınızı, mutfak eşyalarınızı tek tek paketlemeye başlar. Bir yandan da montajlı olan mobilyalarınız sökülür. Tek tek parçaları ayrılan mobilyalar ayrı ayrı paketlenir. Bu paketlemenin ardından eşyalar kapalı kasa kamyona iniş sırasına göre yerleştirilir. Yeni evinizin adresine doğru yola çıkılır. Yeni eve gelindiğinde tüm eşyalar tek tek kamyondan indirilir ve sizlerin istediği yere yerleştirilir. Bu yerleştirmede aynı zamanda montajlı ürünlerinizin montajı yapılır. Tamamen tüm evin eşyalarını yerleştirmesi bittikten sonra müşterinize birisi olup olmadığı sorulur ve evden eve nakliye son ermiş olur.

kadıköy nakliyat
kadıköy nakliyat

Kadıköy evden eve nakliye fiyatları firmaya göre farklılık göstermektedir. Nakliye sektöründe farklı fiyatları almak sık sık karşımıza çıkan bir durumdur. Çünkü fiyatı etkileyen faktörler eşyanın miktarı, paketlemeyi kimin yapacağı, taşınacak aracın yaktığı yakıt, personelin kalitesi ve paketleme malzemesidir. Her firmanın bu kalemler için maliyeti farklıdır. Sizler evden eve nakliye işlemlerinizde fiyattan daha çok eşyalarınızın zararsız taşınması için kaliteye önem vermelisiniz. Eşyalarınızı teslim edeceğiniz firmanın güvenilir ve kaliteli hizmet vermesine dikkat etmelisiniz. Tüm eşyalarınızı teslim edeceğiniz bir ev taşıma için daha önceden yakınlarınıza kullandıkları nakliye firmaları tercih ediniz.

Kadıköy Nakliyat; Kadıköy Evden Eve Nakliye

Kadıköy nakliyat firmamız sektördeki tecrübesi ve bunun yanında güvenilir olması ile bir kez taşındığı kişiler tarafından tekrar taşınıldığında tercih edilir. Ya da birçok müşterimiz ihtiyaç halinde bize en yakınlarını tavsiye eder. Ayrıca araç üzerinde şans taşınırken firmamız tarafından sigorta ettirilir. Böylelikle yaşanabilecek bir trafik kazasında eşyalarınızın görebileceği zarara karşılık sigorta mevcuttur.  Kadıköy evden eve nakliye paketleme süreciEvde ne bir nakliye bilindiği gibi ev ve iş yeri taşınmasıdır. Ev taşımalarında eşya miktarı ve büyüklüğü farklı farklıdır. Aynı şekilde küçük eşyaların kırılabilecek eşyalarında özenle paketlenmesi gerekir. Özellikle de mutfak eşyalarının zarar görmemesi için tek tek paketledim kolilere yerleştirilmesi gerekir. Bu yerleştirme sürecini çoğu müşterimiz maliyeti azaltmak amacıyla kendileri yapmak istemektedir. Fakat bu durumda yaşanabilecek herhangi bir kazada firma olarak sorumlu kabul etmemekteyiz. Sadece paketlemeyi kendimiz yaptı isek kırılandan biz sorumluyuz.