Eşya Depolama

Şahsınıza ait konutun ya da iş yerinin mobilya grupları, beyaz eşyaları ya da elektronik eşyaları, mevcut şekilleri ile ve mevcut durumları ile bulundukları yerden alınarak belirli süre zarfında bir alanda tutuluyor ve gerekli koruma tedbirleri alınıyor ise, bu işlemin adı eşya depolama hizmetleri olarak ifade edilmektedir. Belirli standartlar ışığında yerine getirilen bu hizmet sunumları, firmamızın itinalı ve başarılı çalışmaları arasında yer almaktadır. Sunduğumuz her hizmette müşteri memnuniyeti ile karşılaşmış ve bu memnuniyeti referanslara çevirmiş işletme olmanın haklı gurunu yaşamaktayız.

eşya depolama

İstanbul Eşya Depolama

İşletmemiz iş yeriniz ya da konutunuza ait eşyaları, kendimize ait kapalı alanlarda İstanbul eşya depolama hizmetine tabi tutmaktadır. Depolarımız, kapalı alan ve büyük hacimli betonarme ve prefabrik depolar olarak sınıflandırılmaktadır. Ayrıca depo olarak kullanılan konteynırlarda, firmamız bünyesinde bulunmaktadır. Depo tipimiz her ne olur ise olsun, her birinde olması gereken standartlar bulunmaktadır. Depolarımız havalandırma sistemine sahip olmakta, haşerelere karşı korunmakta ve güneş ışığı ile kar ve yağmur gibi doğal etkenlerin eşyalarınıza hasar vermesi engellenmektedir. Ayrıca hizmet sunumlarımızı çerçevesinde, depolara alınan eşyaların güvenliğinin sağlanması maksadı ile personelimiz tarafından 24 saat boyunca gözetim işlemi de uygulanmaktadır.

Eşya Depolama

Eşya depolama hizmet sunumlarımızda en büyük farkımız, kaliteli hizmet anlayışımızı müşterilerimize en ekonomik bedeller ile ve en güvenilir şekilde sunmamızdan ve neticesinde takdir ile karşılanmamızdan meydana gelmektedir.

Uludağ Nakliyat

36 Yıllık tecrübemizle istanbul başta tüm Türkiye geneline ev ofis taşımacılığı sunan firmamız ismi ile sektörde marka olmuş, birçok takliti olan hizmeti örnek alınan firmadır. Bü yüzden siz müşterilerimizi taklitlerimnizi karşı uyarıyoruz.

  • Ataşehir / İSTANBUL
  • 444 1 838
  • 0532 300 37 29
  • 0532 760 26 36
  • info@uludagnakliyat.com