Çatalca Evden Eve Nakliyat

Nakliye hizmetinde kaliteyi arıyorsanız Çatalca evden eve nakliyat hizmeti veren ULUDAĞ Nakliyat firmasını kesinlikle tanımalısınız. Sektörde yıllardır hizmetlerini gerçekleştiren firmamız bir çok referans elde ederek kalitesini kanıtlamıştır. Günümüzdeki nakliyat teknolojisinin bütün mekanizmalarını çok iyi işleten firmamız aynı zamanda yeni ve işlevsel düşünceleri de en iyi biçimde uygulayarak yenilikçi ve değişime açık yapısı ile sürekli en iyisini aramaktadır. Firmamız tamamen kurumsal bir yapıya büründüğü için sizler bizi telefonla çağrı merkezimizden ulaşacaksınız.

çatalca evden eve nakliyat
çatalca evden eve nakliyat

Çatalca Evden Eve Nakliyat Firmaları

Çatalca evden eve nakliyat çağrı merkezimizde oluşturduğunuz mesaj kısa sürede işleme konulacak ve size dönüş yapılacaktır. Ardından Çatalca ‘ya en yakın ekspertizimiz gelerek eşyalarınızı inceleme işini yaparak size bir fiyat çıkaracak. Bu fiyata kilometre de eklenmektedir. Çok şeffaf bir biçimde fiyatlandırma yapıldıktan sonra sizlerin bu konuda gönlü kesinlikle rahat olacaktır. Ekspertiz hizmeti gerçekleştirildikten sonra artık nakliye işlemine geçilecek. Bunun için deneyimli personellerimiz her türlü teçhizat ile evinize gelecektir. Öncelikle eşyalarınız çok güzel bir biçimde de monte edilmektedir.

Bunu için özel personellerimiz vardır. Sökme işlemi sırasında hiçbir sorun yaşanmayacağının garantisini vermekteyiz. Ayrıca özel eşyalarınız için de özel ambalajlarımız bulunmaktadır. Bu ambalajlar ile eşyalarınız zarar görmeden taşınmaktadır. Özellikle cam ürünler ve vazo gibi değerli eşyalarınız son derece dikkatli bir biçimde taşınacaktır. Bunun yanında her türlü eşyanız çok dikkatli bir biçimde ambalajlanacaktır. Beyaz eşyalarınız köpükler yardımı çevrelendikten sonra boyutlarına uygun ambalajlar kullanılarak paketleme sonra zarar görmeden taşınacaktır.

Çatalca Evden Eve nakliyat Şirketleri

Tüm ambalajlama işlemleri bittikten sonra taşıma işlemine geçilmektedir. Evinizin veya binanızın yapısına göre Çatalca evden eve nakliyat  Hizmeti veren ULUDAĞ Nakliyat firması olarak asansörlü taşıma imkanı da vermekteyiz. İster yüksek kat olusun isterseniz alçak olsun asansörlü sistemler daha sağlıklı olmaktadır. Çünkü asansörlü sistem ile taşınan eşyaların zarar görme riski minimum düzeylere düşmektedir.

Asansörlü sistem aracılığı ile indirilen ürünler araca çok büyük bir hassasiyet ile istif edilmektedir. Bu istif çok önemlidir. Çünkü bir boşluk olması durumunda eşyalar sarsıldığı için kırılma ve zarar görme durumu ortaya çıkmaktadır. Taşıma işlemi gerçekleştikten sonra da şimdi yeni evinize eşyalarınızı monte etme ve düzme işine geçiyoruz. Bu aşamada da çok hassas bir biçimde eşyalarınız yerleştirilecek ve siz sadece yeni evinizin tadını çıkaracaksınız.