Ataşehir Parça Eşya Taşıma

Ataşehir Parça eşya taşıma olarak genellikle evden eve, ofisten ofise veya bir semtten başka bir semte yapılan mobilya, beyaz eşya, çeyizlik eşya vb. türden eşyaların taşınma işlemi yapılmaktadır. Parça eşya taşınma işlemi eşya sayısına göre ödenen tutarda gerçekleştirilen bir işlem olduğu içi şehirler arası ve şehir içi nakliyata göre oldukça uygun bir taşınma yöntemidir.

ataşehir parça eşya taşıma

Ataşehir Parça Eşya Taşıma Paketleme

Parça olarak eşya taşıma diğer taşıma işlemlerinden farklı olarak tüm paketleme, montaj ve geri montaj işlemlerini kapsamaktadır. Parçaları sökülmesi gereken beyaz eşya gibi ürünlerin tüm sökülme ve birleştirilme işlemi firma tarafından yapılmaktadır. Eşya paketleme işlemi her eşyaya uygun olan paketler ve koliler ile özenli bir şekilde yapılmaktadır. Hava alan poşetler ve elektronik eşyaların zarar görmemesi için özel olan köpüklü kutular sayesinde eşya taşıma işlemi sorunsuz yapılmaktadır.

Ataşehir Parça Eşya Taşınma Bölgeleri
Ataşehir Parça eşya taşıma 'da tıpkı diğer taşınma işlemleri gibi şehirler içi ve şehirler arası yapılabilmektedir. Şehirler arası yapılan parça eşya taşınma işlemlerinde aynı güzergaha giden başka eşyalar olana kadar firmanın depolarında eşyalar muhafaza edilmektedir. Eşyaların beklediği bu depolar tamamen güvenli ve 24 saat güvenlik kamerasıyla izlenen yerler olmalıdır.

Ataşehir Parça Eşya Taşıma Sözleşmesi

Her nakliyat öncesinde yapılması gerektiği gibi Ataşehir parça eşya taşıma sırasında da sözleşme yapılması önemki bir noktadır. Anlaştığınız firma ile yaptığınız sözleşme dahilinde ödeyeceğiniz tutarı sözleşme yazacağınız için sizden ek bir ücret talep edilmesinden kaçınmış olacaksınız. Ayrıca sözleşmede taşınma işleminin gerçekleştireceği yeni ve eski adres yazacağı için adres karışıklığı gibi sorunlar yaşanmayacaktır.

Uludağ Nakliyat

36 Yıllık tecrübemizle istanbul başta tüm Türkiye geneline ev ofis taşımacılığı sunan firmamız ismi ile sektörde marka olmuş, birçok takliti olan hizmeti örnek alınan firmadır. Bü yüzden siz müşterilerimizi taklitlerimnizi karşı uyarıyoruz.

  • Ataşehir / İSTANBUL
  • 444 1 838
  • 0532 300 37 29
  • 0532 760 26 36
  • info@uludagnakliyat.com
Ataşehir Parça Eşya Taşıma
Ataşehir Parça Eşya Taşımacılığı