Asansörlü Taşıma

>Asansörlü taşıma nakliye firmaları günümüzde çeşitli seçeneklerle müşterilerine farklı hizmetler sunmaktadırlar. Taşıma konusu oldukça can sıkıcı ve yorucu bir süreç olabiliyor. Bu nedenle anlaştığınız firmanın çok güvenilir ve bilinçli bir firma olması işinizi kolaylaştıracaktır.

asanssörlü taşıma

Asansörlü Taşıma

Taşıma sırasında eğer ki taşınacağınız yer çok yüksek katlı bir yer ise böle durumlarda asansörlü evden eve taşıma sistemleri devreye girmektedir. Bu sistem sayesinde eşyalarınız zarar görmeden ve hasar almadan yüksek katlara çıkartılabilmektedir. Asansörlü taşıma yukarıda da bahsettiğimiz gibi eşyalarınız yüksek katlara zararsız ve hasar almadan asansör sistemi ile çıkartılmasıdır. Bu sistemde bir tır yardımı ile asansör desteği kurularak eşyalarınız güvenli bir şekilde yerleştirilir ve üst kata doğru taşıma işlemi başlatılır.

Asansörlü Taşıma

Bu sistemde çok dikkatli olunması gerekmektedir. Kullanılan malzemelerin ve ekipmanların yük taşımaya uygun bir şekilde dizayn edilmesi önemlidir. Yüksek kata eşya taşıması yapılacağından risk oldukça fazladır. Klasik yöntemlerde çok fazla merdiven çıkılması gerektiğinden eşyalarınız bu şekilde taşımada hasar görebilir ancak asansörlü taşıma sisteminde bu taşımayı çok kısa sürede yapabilirsiniz. Sadece bir takım risklerinin olduğunu unutmamalısınız.

Bu riskleri de zaten güvenilir ve kurumsal firmalar en aza indirmektedir. Çoğu firmalar sıfır risk ile çalışarak eşyalarınızı kat yüksekliği ne olursa olsun güvenli bir şekilde taşıyabilmektedir. Zaten bu taşıma öncesi de firmalar ve müşteriler arasında eşya sözleşmesi yapılmaktadır.

Uludağ Nakliyat

36 Yıllık tecrübemizle istanbul başta tüm Türkiye geneline ev ofis taşımacılığı sunan firmamız ismi ile sektörde marka olmuş, birçok takliti olan hizmeti örnek alınan firmadır. Bü yüzden siz müşterilerimizi taklitlerimnizi karşı uyarıyoruz.

  • Ataşehir / İSTANBUL
  • 444 1 838
  • 0532 300 37 29
  • 0532 760 26 36
  • info@uludagnakliyat.com